У Ладижині відбулася презентація збірки дитячого ігрового фольклору “Грайлик”, авторки Марії Пилипчак, відомої української композиторки та етнографки. Книгу видали за підтримки Благодійного фонду «Фонд “МХП-Громаді».
На сторінках книжки зібрано понад 100 народних пісень-ігор, веснянок, колядок, загадок та скоромовок. «Грайлик” – це корисний посібник для вчителів, які бажають навчати діток українській поезії та втілювати національну свідомість з перших кроків.
«У сучасному світі це дійсно цінна і важлива ініціатива. Музичні школи завжди шукають захопливий та корисний матеріал. Сьогодні ми відкрили для себе безліч цікавої літератури, яку з радістю використовуватимемо у нашій роботі», – розповіла під час презентації Наталія Шнурук, заступниця директора КЗ «Тростянецька дитяча музична школа».
На завершення події всім учасникам вручили в подарунок по примірнику “Грайлика”.