Поліцейські Відділення поліції № 1 Жмеринського районного відділу поліції встановили підлітка, який викрав гроші з банківської картки 15-річного мешканця міста Бар. Зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
З повідомленням про крадіжку до поліції звернувся неповнолітній потерпілий. Хлопець розповів, що зникнення грошей з картки він виявив випадково під час розрахунку за товар у магазині.
Згідно з виписками з карткового рахунку потерпілого поліцейські встановили, що невідома особа неодноразово здійснювала розрахунки цією карткою в місцевих магазинах.
Хлопець під’єднав банківську картку товариша, на яку останній отримував нарахування соціальних виплат, до свого мобільного телефону та розраховувався нею в магазинах. Загалом зловмисник витратив 180 000 гривень», – йдеться у повідомленні.
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Такий злочин карається ув’язненням до 8 років.