Сьогодні, близько 15-ї години на лінію «101» надійшло повідомлення про те, що в одному зі ставків села Якушинці тоне людина.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Про те, що людині стало зле, побачили люди, які відпочивали поблизу водойми. Чоловіки не розгубилися та попливли на допомогу людині, взявши з собою надувний плавзасіб.
«Власне за допомогою нього, вони й тримали чоловіка до прибуття ДСНСників, аби той не пішов під воду. Надзвичайники, що прибули на виклик, разом із місцевим населенням, доправили 57-річного чоловіка на берег. Його, одразу передали бригаді медиків, які госпіталізували потерпілого до лікарні», – повідомили рятувальники.