Троє чоловіків були жителями громад Тульчинського району: Студенянської, Крижопільської та Городківської.
Про це повідомили у Тульчинській районній адміністрації.
Від рук російських окупантів загинув солдат, Романов Роман Олегович, 26 листопада 1986 року народження, уродженець с.Грабарівка Студенянської громади.
Під час захисту України і її територіальної цілісності, внаслідок ворожого обстрілу отримав поранення несумісні з життям сержант, Кужидим Анатолій Вікторович, 30.08.1966 року народження, уродженець с.Красносілка Крижопільської громади.
Захищаючи Батьківщину від звірячої російської навали, 25 квітня загинув наш земляк, солдат, Борщевський Геннадій Володимирович, 15.07.1982 року народження, житель с.Гарячківка Городківської громади.