Кількість захворілих в порівнянні з попереднім тижнем зменшилась на 83%.
Про це повідомили у Лабораторному центрі МОЗ у Вінницькій області.
У Лабораторному центрі МОЗ повідомили про клінічну ситуацію: з початку поточного року в області зареєстровано 4057 випадків кору. Рівень захворюваності, менший, ніж у цілому по Україні. Він склав 261,1 вип. на 100 тис. населення (в Україні 138,4 вип. на 100 тис. населення).
Серед захворілих 2263 дитини, що становить 792,1 вип. на 100 тис. дитячого населення.
Із всіх захворілих 64 % не були щеплені проти кору.
“Нагадуємо, що єдиним ефективним засобом профілактики кору є вакцинація. На даний час в усіх лікувально-профілактичних закладах області, які проводять щеплення, є в наявності достатня кількість комбінованої вакцини проти кору. Залишки даного препарату складають 16400 доз вакцини КПК”, – повідомили у лабораторному центрі.
Випадки кору реєструються у всіх адміністративних територіях області.
Також в центрі розповіли про місця, де найбільше хворих. Це м. Вінниця (1 276 осіб), Козятинський район (233 особи), Хмільницький район (224 особи), Вінницький район (222 особи), Барський район (191 особа), Калинівський район (152 особи), Літинськийрайон (138 осіб), Шаргородський (123 особи), і Тиврівський райони (124 особи).