Від самого створення Контактного зоопарку, у Вінниці, його ідея полягала в тому, щоб допомагати подолати складні психічні стани у дітей та дорослих з вадами психічного розвитку, чи в стресовому стані.
За словами власниці зоопарку Наталії Веденко-Чорної, на сьогодні ця потреба як ніколи актуальна.
За словами власниці зоопарку, їх бізнес завжди був волонтерським і вони завжди допомагали, але наразі та самі потребують допомоги, адже утримання та харчування тварин справа коштовна. Попри все власниця зоопарку та її родина та чудові тварини продовжують допомагати людям, які потребують щирого тепла та відчуття безпеки після жахіть, які вони пережили.
Отже, щоб замовити в відвідини контактного зоопарку потрібно зателефонувати за номером +38 (093)926 65 63. Приймають екскурсії до 30 осіб.