Вінницька громада проводжає останньою земною дорогою оборонця України Анатолія Омельчука. Воїн мобілізувався взимку 2024 року. Спершу виборював незалежність та територіальну цілісність держави у лавах 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади. Пізніше перейшов до 141-ї окремої механізованої бригади. Там він служив стрільцем та помічником гранатометника.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Анатолій виконував військові завдання на Донецькому напрямку фронту, де точаться найзапекліші бої. 25 травня біля села Олександроград Волноваського району воїн дістав тяжкі мінно-вибухові та осколкові поранення. Медики намагалися врятувати його життя. Проте 17 червня серце Героя зупинилося навічно. Йому було 46 років.
Рідні кажуть, що Анатолій був визнаним фахівцем, який повністю віддавався роботі. А ще він запам’ятався надзвичайною життєрадісністю, доброзичливістю та щирістю.









