У Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної зі своїми моделями в спортивній залі закладу змагались активні й талановиті діти, які захоплюються авіамоделізмом та повітряними зміями, які створюють та запускають в політ свої роботи. Відбулися відкриті авіамодельні змагання учнівської молоді «Перші крила».
Про це повідомили на сторінці палацу дітей та юнацтва.
Це були змагання в форматі особисто-командної першості у трьох класах авіамоделей: метальні планери, метальні моделі-копії, експериментальні моделі. Із захопленням присутні спостерігали показові виступи наших гуртківців із радіокерованими моделями і польоти – випробування кордових інерційних моделей.
Між собою змагались 47 учасників, команди із Тульчинського будинку дітей та юнацтва, центру дитячої та юнацької творчості м. Хмільник та три команди КЗ «ВМПДЮ ім. Л.Ратушної».
Команди гуртків ракетомоделювання та авіамоделювання із Тульчина – ІІ місце.
Команда гуртка «Повітряні змії» – ІІІ місце.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/AVIA1-80x60.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/AVIA2-80x60.jpg)