Понад сто працівників державної влади з чотирьох областей України навчалися, як писати та створювати публікації на офіційних веб-ресурсах так, щоб вони були корисні людям.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
У навчанні взяли участь державні службовці з обласної, міської та районних рад Вінниччини, а також представники різних рівнів органів влади з Житомирської, Хмельницької та Одеської областей.
Ще одне таке навчання проведуть знову для державних службовців з Вінниччини та Львівщини й Полтавщини.
Навчання організували в партнерстві з Вінницькою обласною військовою адміністрацією за фінансової підтримки Японії у межах «Проєкту підтримки Дія», що Програма розвитку ООН в Україні реалізовує за фінансування Швеції.