У Вінниці триває прийом заявок на участь у VII Міжнародному конкурсі духової музики «VIN VENTI». Запрошуються солісти-інструменталісти мистецьких шкіл, спеціалізованих мистецьких шкіл-інтернатів, а також студенти мистецьких ВНЗ усіх рівнів акредитації з різних регіонів України та країн закордоння.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Конкурс відбуватиметься за номінаціями: «Дерев’яні духові інструменти» та «Мідні духові інструменти», – та має благодійну складову – всі грошові надходження будуть спрямовані на потреби Збройних Сил України.
Музичний конкурс відбуватиметься у два тури в приміщенні Вінницької дитячої музичної школи № 1 за адресою: м. Вінниця, вул. Архітектора Артинова, 21.
Заявки на участь у Конкурсі подаються в електронному вигляді до 10 березня 2024 року (включно) на електронну адресу: vin_venti@ukr.net
Деталі щодо конкурсу, а також порядок подачі документів можна переглянути на сторінці у Фейсбук. Також там й умови та порядок проведення конкурсу.