У велопараді взяло участь більше сотні вінничан.
За словами організатора Олександра Царевського, заплановано для проїзду 7 кілометрів, по маршруту: Майдан Незалежності (Новорічна резиденція) – Козицького – Грушевського – ЦПКіВ ім.Пєшкова – Пирогова – Келецька – 600-річчя – Хм.Шоссе – Соборна – Майдан Незалежності (Новорічна резиденція).
Участь у казковому червоно-білому двоколісному параді могли узяти усі охочі. Окрім новорічних атрибутів які наділи учасники як на себе, так і на своїх “залізних коней”, дехто із завзятих вінничан взяв із собою своїх улюбленців. Наприклад, в одного з учасників на плечі сиділа киця із характером.
Дрезкодом “під Дідів морозів” були як червоно-білі костюми, так і новорічне вбрання інших фасонів і колорів. Деякі учасники додавали у свій образ бороду, червону шапку, мішок, червоні черевики.
До вело-параду приєднались охоче і діти, які мали чудову змогу не тільки покататися на велосипеді взимку, а ще й провести вільний час з користю.