В основному мали змогу відпочити та провести дозвілля під час канікул, відвідуючи пришкільні табори, які організували у ліцеях громади, діти із соціально вразливих категорій та ВПО. Загалом відпочили 4440 дітей. У Вінницькій міській територіальній громаді працювали три тижні пришкільні табори.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Під час трьох тижнів відпочинку діти цікаво та змістовно провели дозвілля, для них влаштовували різноманітні активності.
З дітьми працювали психологи, громадські та міжнародні організації, проводили пішохідні екскурсії «Загадки стародавньої Вінниці».
За програмою літнього відпочинку, діти долучились до екологічних ініціатив та заходів у межах Дня фінансової грамотності. Окрім того, у кожному таборі провели патріотичний марафон «Ми українці».
Про те, як проходить табірна зміна, ми повідомляли раніше.