28 вересня до Дня Захисників і Захисниць України секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський вручив сертифікат на придбання автомобіля ветерану російсько-української війни Володимиру Бевзюку. Така традиція існує у Вінниці з 2014 року.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
За бездоганну службу він отримав відзнаку «Ветеран військової служби». Наразі є активним учасником Вінницького КІШ Українського козацтва.
Протягом 2014-2023 років виділено кошти на придбання 20 легкових автомобілей для учасників російсько-української війни, особам з інвалідністю внаслідок війни. Матеріальна допомога для придбання легкового автомобіля призначається за поданням Спілки учасників бойових дій міста Вінниці або департаменту цивільного захисту Вінницької міської ради.