Навіть під час різдвяно-новорічних свят в області продовжують відкриватися нові Пункти Незламності. На 4 січня, їх вже відкрили 545. Пункти Незламності відкривають магазини і кав’ярні, мережеві АЗС і аптеки, супермаркети та відділення банків.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
В ОВА оприлюднили статистику, де відкриваються Пункти Незламності. Вони працюють ПН на 36 АЗС, у 154 аптеках та 2 аптечних пунктах, у 57 відділеннях банків та 12 супермаркетах.
Також продовжують роботу 48 Пунктів незламності ДСНС, 32 – Національної Поліції та 3 – на залізничних вокзалах «Вінниця», «Козятин», «Жмеринка».
В обласному центрі відкрито 82 ПН.
У цих місцях кожен може погрітися, підзарядити телефон, попрацювати, випити чаю або просто відпочити.
Всі Пункти Незламності є на онлайн-мапі https://nezlamnist.gov.ua/








