У Вінницькій області продовжуються роботи з покращення експлуатаційного стану доріг державного значення. Дорожні бригади розпочали ремонти на двох ділянках та відновили роботи на одній ділянці.
Про це повідомили у Службі відновлення Вінницької області.
Ліквідація дефектів покриття (ямковий ремонт):
Автодорога Р-17: км 139+891 (від м. Липовець у напрямку с. Щаслива) — працює 1 бригада; км 167+420 (поблизу с. Гуменне у напрямку с. Михайлівка) — працює 1 бригада.
Автодорога Р-33: відновлено роботи на ділянці км 85+000 – км 115+899 (між м Кальник та м. Гайсин).
Автодорога Р-33: відновлено роботи на ділянці км 85+000 – км 115+899 (між м Кальник та м. Гайсин).
«Будьте максимально уважними у місцях проведення робіт! Зважайте на попереджувальні знаки, дотримуйтесь безпечного швидкісного режиму та враховуйте рух спецтехніки», – звернулися у службі до водіїв, що рухаються на цих ділянках.








