У АТ «Вінницяобленерго» нагадали про те, що змінили графіки погодинних відключень електроенергії (ГПВ). Зміна відбувається з 1 лютого 2023 року.
«Відповідно до доведених лімітів НЕК “Укренерго” на 31.01.23 р. по Вінницькій області задіяно рівномірне обмеження електропостачання відповідно до графіка погодинного відключення».
Можливі відхилення у часі до 30 хвилин для проведення перемикань між чергами.
У разі невідповідності годин відключень:
робіть заявку в Viber боті http://vb.voe.com.ua
телефонуйте до Кол-центру 0800217217.
Також в АТ «Вінницяобленерго» повідомили про щоденні ліміти на використання потужностей, які доводилися області НЕК «Укренерго», від цього залежить тривалість відключень. Та оприлюднюватимуть інформацію про ліміти разом з добовим графіком відключень.
«На чисельні прохання ми починаємо щоденну публікацію доведених лімітів, та публікуємо ліміти для Вінницької області за останні 30 діб. Це дасть відповідь на питання чому в один день більше відключень, а в інший – менше», – йдеться у повідомленні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/HPV2-80x69.jpg)