У вінницькому ліцеї №18 капітально відремонтували харчоблок та їдальню, встановили сучасне обладнання, автоматизували частину процесів і створили комфортні умови для приготування якісного та корисного харчування.
Місто профінансувало 30% вартості проєкту. Решту коштів залучено від Європейського Союзу через програму Міністерства освіти, – повідомили у Вінницькій міській раді.
Нова кухня запрацювала на початку червня. Першими її оцінили 250 дітей пришкільного табору.
Як розповіла директорка ліцею №18 Катерина Поджаренко, харчоблок оновили за новими стандартами, а серед нового обладнання – сучасний пароконвектомат, у якому можна одночасно готувати кілька страв, а частину процесів, зокрема нарізання овочів, автоматизували.
Оновлений харчоблок відвідав міський голова Сергій Моргунов.
Цей ліцей став другим закладом освіти громади, де харчоблок оновили за кошти державної субвенції та співфінансування з бюджету громади. Роботи тривали 2025–2026 роках.











