Нещодавно близько 01:40 неповнолітній водій мотоцикла Geon JNS-300 не впорався з керуванням та допустив падіння транспортного засобу в кювет. Внаслідок ДТП 18-річний житель Вінницького району помер на місці події.
Про цю смертельну ДТП повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
«17-річний мешканець Вінницького району допустив падіння транспортного засобу в кювет, після чого зник у невідомому напрямку. Від отриманих травм 18-річний пасажир загинув на місці.
Встановили місце знаходження керманича за адресою його мешкання. У нього відібрано зразки крові для проведення токсикологічної експертизи. Транспортний засіб поміщено на арештмайданчик», – йдеться у повідомленні.
Слідчі призначили проведення експертиз. Обставини та причини ДТП встановлюються.