У КП «Вінницяоблводоканал» відповіли на три типові запитання від вінничан
На офіційній сторінці у Фейсбуці «Вінницяоблводоканал» зібрали відповіді на
«гарячі питання», які виникали у вінничан останнім часом.
«Спробуємо відповісти людською мовою.
1. А чому немає води?! То й що, що немає світла?
Так, так. На нашу аварійно-диспетчерську службу надходили і такі запити… Немає світла – немає води. Для декого з вінничан стало відкриттям, що водопровідні станції обслуговують потужні насоси, які працюють на електриці. Зникло світло – зупинилися насоси – зникла вода.
Так, так. На нашу аварійно-диспетчерську службу надходили і такі запити… Немає світла – немає води. Для декого з вінничан стало відкриттям, що водопровідні станції обслуговують потужні насоси, які працюють на електриці. Зникло світло – зупинилися насоси – зникла вода.
2. А чому світло ввімкнули 5 хв тому, а води іще немає?
Не існує чудо-кнопки, натиснувши на яку, в порожню мережу радісно потече вода. Якщо через відсутність електроенергії зупинилася водопровідна станція, то вода з мереж «тікає», а самі мережі наповнюються… повітрям. Щоб запустити воду в мережі, потрібно спочатку спустити повітря. Цей процес може зайняти 8 годин, і більше. 23 листопада ми впоралися за 5 годин.
Не існує чудо-кнопки, натиснувши на яку, в порожню мережу радісно потече вода. Якщо через відсутність електроенергії зупинилася водопровідна станція, то вода з мереж «тікає», а самі мережі наповнюються… повітрям. Щоб запустити воду в мережі, потрібно спочатку спустити повітря. Цей процес може зайняти 8 годин, і більше. 23 листопада ми впоралися за 5 годин.
3. Чому у моїх сусідів на 3-му поверсі є вода, а в мене на 9-му немає?!
Ні, це не зумисна дискримінація людей, які мешкають на верхніх поверхах). Це об’єктивний технічний процес, коли вода не може піднятися так високо сама собою – їй допомагають у цьому станції підкачки води, які є у всіх багатоповерхових будинках. “Вінницяоблводоканал” подає воду в мережі під робочим тиском, і цього вистачає до 3/4-го поверхів, а далі станції підкачки нам у поміч», – йдеться в повідомленні.
Ні, це не зумисна дискримінація людей, які мешкають на верхніх поверхах). Це об’єктивний технічний процес, коли вода не може піднятися так високо сама собою – їй допомагають у цьому станції підкачки води, які є у всіх багатоповерхових будинках. “Вінницяоблводоканал” подає воду в мережі під робочим тиском, і цього вистачає до 3/4-го поверхів, а далі станції підкачки нам у поміч», – йдеться в повідомленні.
Через перебої з електропостачанням щось могло піти не так і в роботі цих станцій. У водоканалі радять цікавитися станом станцій в Управителя вашого будинку, тому що станції підкачки – це саме їхня сфера відповідальності.