У закладах освіти Вінницької громади успішно завершився благодійний марафон під назвою «Наближаючи Перемогу». Його організував дитячий волонтерський центр «VinPatriot».
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Протягом десяти днів школярі проводили низку благодійних заходів у межах марафону та в результаті зібрали 191 364 гривень на підтримку Захисників та Захисниць України.
Під час заходу заклади загальної середньої освіти Вінницької громади влаштували, благодійні заходи: лотереї, акції, ярмарки, турніри, кінопокази та концерти.
Кожна школа сама обирала формат проведення, але мета була одна: придбати авто та допомогти розвідникам в захисті України. До збору долучились учні з 28 шкіл громади.
Зібрані кошти вже передали громадській організації «Мольфар», яка спрямує їх на закупівлю автівки для роти спеціальної розвідки 74-го окремого механізованого полку.