Учасники конкурсу міні-грантів «Професійне зростання» отримали сертифікати та розповіли, про свої проекти.
Конкурс для працівників соціальної сфери: освітян, медиків, працівників соцзахисту та культури започаткували ГО «МИ – Вінничани» спільно з Благодійним Фондом БФ «Українській Альянс».
Понад 30 учасників з громад Вінницького, Барського та Жмеринського району взяли участь в заході. Учасників вітали очільник Липовецької громади Віктор Бичков, голова ГО «МИ-Вінничани» Валерій Коровій та керівники місцевих організацій громадського об’єднання.
Загалом організатори конкурсу отримали понад 600 заявокзі всієї Вінниччини. З них конкурсна комісія обрала 160 переможців, кожен з яких отримає міні-грант на суму до 10 тисяч гривень.
Усі проекти дуже цікаві, це і курси для розвитку в професії, і реманент для інклюзивних занять з дітьми, і допомога справжнісінькому дитячому телебаченню, і звуковий пульт для аматорського театру.
За словами керівниці студії «Дитяче телебачення» Яни Сладковської зі Жмеринки, про конкурс міні – грантів дізнались з інтернет медіа, а також із Жмеринської газети.
Як поділився Роман Григор’єв, директор ГО «Барській міській аматорській театр», він приїхав на захід разом з режисеркою театру Іриною Дєдовою, з якою разом і подавали заявку на конкурс.
Несподіванкою на заході стало оголошення переможців ще однієї унікальної грантової ініціативи. Премію у 30 тисяч гривень отримали студенти Донецького Національного університету ім. Стуса, які розробили план економічного розвитку Липовецької громади.
Переможців привітали представники БФ «МХП-Громаді» та поділились інформацією про реалізовані проекти фонду. Проекти потужні і унікальні, які дають поштовх для розвитку громад України.
Нагадаємо, раніше ми писали, що було нагороджено 47 переможців цього конкурсу з міста Вінниці, та по 20 переможців з громад Тульчинського, Гайсинського, Могилів-Подільского та Хмільницького районів.
📰 Запрошуємо підписуватись на «Новини Вінниці” в інших соцмережах: