Від сьогодні, 21 травня, світло споживачам Вінниччини за ГПВ відключатимуть з 00:00 годин до 07:00, у вечорі з 17:00 до 24:00.
Про це повідомили в АТ «Вінницяобленерго».
«УВАГА! Змінилися години застосування ГПВ 21.05.24. 00:00-07:00 та 17:00-24:00.
Тривалість знеструмлення споживачів по ГПВ може коливатись від 2-х до 4-х годин з подачею електроенергії від 4-х до 2-х годин відповідно», – йдеться у повідомленні.
Тривалість знеструмлення споживачів по ГПВ може коливатись від 2-х до 4-х годин з подачею електроенергії від 4-х до 2-х годин відповідно», – йдеться у повідомленні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/SVITLO1-80x59.png)
У НЕК “Укренерго” повідомили, що застосовуватимуть ГПВ ще довго. Про конкретні дати переходу до звичного режиму енергопостачання наразі не йдеться.
«Вони (ГПВ) можуть бути застосовані при перевищенні визначених обсягів лімітів споживання, які Диспетчерський центр «Укренерго» вже довів до кожного обленерго. Інформацію, коли саме будуть застосовані відключення у вашому регіоні, можна дізнатись в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах», – повідомили в НЕК.