Свій 100-річний ювілей святкувала вінничанка Ганна Михайлівна Шевчук. Іменинницю привітала перша заступниця директора департаменту соціальної політики міської ради Наталія Паламарчук. Вона передала вітання ювілярці міськради, мера та виконавчого комітету, вручила Почесну грамоту та премію.
Шевчук Ганна Михайлівна народилася 22 грудня 1921 року у Вінниці. Працювала в колгоспі на різних роботах. Загальний трудовий стаж 31 рік. Має статус «Учасник війни».
«За значні заслуги перед Вітчизною, багаторічну плідну діяльність, особистий внесок у виховання молоді на героїчних та трудових традиціях українського народу, відданість громадянському обов’язку, Шевчук Ганна Миколаївна нагороджена Почесною грамотою виконавчого комітету Вінницької міської ради та грошовою премією. Бажаємо ювілярці міцного здоров’я на многії літа!», – сказала заступниця директора департаменту соціальної політики міської ради Наталія Паламарчук.