У Вінницькій громаді під час обстеження території, інспектори виявили факт викидання будівельних відходів на територію загального користування поблизу будинку №37 по вул. Гонти.
Про це повідомили у Муніципальній варті Вінниці.
За результатами перевірки на порушника, склали адміністративний протокол за порушення правил благоустрою міста.
«Нагадуємо, що будівельні відходи підлягають вивезенню виключно у встановленому порядку та до спеціально визначених місць. Закликаємо мешканців дотримуватися Правил благоустрою та дбати про чистоту і порядок у нашій громаді», – йдеться у повідомленні.









