41-річний вінничанин, який хотів завадити роботі працівників житлово-експлуатаційної організації та муніципальної варти, спричинив тілесні ушкодження працівнику поліції. Порушника затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання. За вказаним фактом розпочато досудове розслідування.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Вчора, 7 грудня, близько 13.20 до поліції надійшло повідомлення про конфліктну ситуацію біля гаражів між багатоповерхівками на вулиці Пирогова у Вінниці.
Слідчими райуправління поліції внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 345 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та вирішується питання щодо повідомлення 41-річному затриманому про підозру й обрання запобіжного заходу.
Розслідування у справі триває.