Київ отримає понад 700 тонн гуманітарної допомоги, потреби коригуються з місцевою військовою адміністрацією. Продовжує працювати Вінницький гуманітарний хаб. Відвантажуємо допомогу для мешканців міст, які потерпають від ворожих обстрілів.
Сьогодні черговий гуманітарний вантаж готується для Києва – три залізничні вагони. Один – повністю з борошном – приблизно 64 тони, ще один вагон – продукти тривалого зберігання та овочі.
Про відправку гуманітарного вантажу повідомив начальник військової адміністрації у Вінницькій області Сергій Борзов.
Вагони допомагають завантажувати волонтери. Сьогодні їх більш як 40, адже один вагон вміщає від 62 до 72 тонн вантажу. Завтра сформуємо ще два вагони продуктів безпосередньо з Вінниці та по два – з Гайсина та Жмеринки. На столицю вирушать вагони і з Могилів-Подільського».
Днями вантажі з Вінниці пішли на Харків і Одесу автомобільним транспортом. Це продукти харчування, засоби гігієни, одяг, дитяче харчування.