Представники організації ICAP, Колумбійського університету США, з робочим візитом відвідали ДУ “Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб”.
Метою візиту було обговорення подальших активностей та необхідної підтримки від ICAP та партнерів у роботі з новим обладнанням у рамках проєкту «Підвищення рівня безпеки глобального здоров’я: посилення систем епідеміологічного нагляду та готовності громадського здоров’я на глобальному рівні».
Представники ознайомились з роботою лабораторій та поспілкувались з персоналом. Також під час зустрічі обговорили надання допомоги від партнерів для необхідного навчання, допомоги з обслуговування обладнання.