Архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл у Вінницькій центральній районній клінічної лікарні відзначив медиків з різних лікарень Вінниччини, які першими долучились до боротьби з коронавірусом,
Деякі з яких померли від хвороби, п’ятнадцятьох з них, з благословення Предстоятеля УПЦ (ПЦУ) Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, цього дня вирішили нагородити медалями ПЦУ “За жертовність і любов до України”.
Архієпископ в Православній церкві України зазначив, що регулярно моляться за воїнів, медиків та їх працю та припинення пандемії, однак вирішили вшанувати лікарів ще й своєю нагородою.
Так, медаллю “За жертовність і любов до України” цього дня нагородили посмертно трьох людей: Софію Барчук, Людмилу Скрипник та Анатолія Галькевича. Шеншина Олександра.
Разом з нагородами владика вручив і пам’ятні подарунки.