Вінниця отримала бинти, джгути, шприци, еластичні пов’язки, дезрозчини для обробки ран, знеболюючі, жарознижуючі, антибіотики, дитячі ліки тощо. Їх прислали друзі з польських міст Тарнува та Радома, які відправили вантажівку з ліками та медзасобами.
Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.
«Допомогу доставили у волонтерський центр.Далі сортують та розподіляють по лікарнях. Польща відгукнулась першою. Чекаємо також поставок з нашого міста-побратима Кельце. Розмовляв також з мером литовського Паневежиса – теж готують вантажі. Нам потрібні медикаменти, бронежилети, каски».
Він також повідомив, що громади США, Канади, Франції, Швейцарії. Міста Бірмінгем, Діжон, Цюрих готуються надіслати гуманітарну допомогу.
Сергій Моргунов сказав:
«Весь демократичний світ через муніципалітети і бізнес підтримують нас не лише словом, а і ділом. Дякую, друзі! Пишаюся і нашими вінничанами, які активні і згуртовані, як ніколи. Все – для оборони, все – для захисту міста і України!
Слава Україні!»
Слава Україні!»