З початку літа на Вінниччині сталося 26 ДТП за участю підлітків на електросамокатах. За останні півтора року наша область входить до ТОП-5 областей України за кількістю судових справ через аварії з самокатами.
За цими цифрами – реальні переломи, струси мозку, а інколи – і скалічені долі, – зазначили у КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги 2 м Вінниці”.
Особливо тривожить лікарів, що більшість поїздок відбувається на тротуарах, де поруч – пішоходи: мами з візочками, літні люди, діти. Одна мить необережності може обернутися трагедією для двох сторін.
Лікарі закликали кожного, хто сідає на самокат:
*Одягайте шолом – це мінімум, що може врятувати від важкої черепно-мозкової травми.
*Не розганяйтеся – на тротуарах безпечна швидкість – до 15 км/год.
*Категорично відмовтеся від поїздок у нетверезому стані.
*Пам’ятайте: ви – повноцінний учасник дорожнього руху, самокат це не іграшка а транспортний засіб.
*Не розганяйтеся – на тротуарах безпечна швидкість – до 15 км/год.
*Категорично відмовтеся від поїздок у нетверезому стані.
*Пам’ятайте: ви – повноцінний учасник дорожнього руху, самокат це не іграшка а транспортний засіб.
«Батьки, будьте пильними! Діти до 14 років не мають керувати самокатом самостійно. Поясніть їм правила, контролюйте маршрути – це врятує їх від травм», – йдеться у повідомленні.








