Випускниками «Школи гідів та амбасадорів Вінниці» стали 17 слухачів курсу. Їм вручили сертифікати, а одній з випускниць запропонували роботу в «Офісі туризму Вінниці».
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Учасниками «Школи» були студенти, вчителі, гідеси, які бажали підвищити свою професійну кваліфікацію. Вони почали навчання 1 березня у складі 23 осіб, серед яких були як учасники курсу «Амбасадор Вінниці», так і ті, хто продовжив навчання на базовому та повному курсах підготовки, щоб стати сертифікованим гідом.
Випускники та випускниці підготували шість авторських екскурсій у співпраці один з одним, що стало фінальним екзаменом у «Школи гідів»:
* «Вінниця. Бджоли. Вовки» (про уличів);
* «Повний метр» (про розвиток кінематографу у Вінниці);
* «1363. Середньовіччя & сучасність» (оглядова);
* «Адресами Української революції»:
* «Вінниця. Мистецький underground» (по маршруту від КЗ «Райдуга» до простору «Plai Піч»).
Директорка «Офісу туризму Вінниці» Тетяна Маєвська розповіла, що скоро у всіх охочих буде можливість потрапити на ці екскурсії безкоштовно. А найуспішніші з них Офіс туризму Вінниці візьме у ротацію на комерційній основі. Таким чином сертифіковані гіди зможуть заробити свої перші кошти від екскурсійної діяльності.