Раніше, для того щоб позначити транспортний засіб, що рухається у світлу пору доби поза межами населеного пункту, з 1 жовтня по 1 травня водії повинні були вмикати денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар чи ходові вогні. Тепер ця норма діє цілий рік.
Про зміни в Правилах дорожнього руху повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
Постановою Кабінету Міністрів України від 20.10.2023 №1105 такий часовий проміжок відмінено, і зазначене правило для транспортних засобів застосовується постійно.
Основна мета зазначених змін до ПДР — це зменшення аварійності на вулично-дорожній мережі країни та запобігання загибелі і травмуванню людей у ДТП.
Відповідальність:
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/VOHNI1-80x42.jpg)