У суботу ввечері, патрулюючи об’їзне шосе Вінниці, поліцейські зупинили автомобіль Suzuki, який рухався із порушенням ПДР.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
«Спілкуючись із водієм, патрульні помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік відмовився від проходження огляду на алкотестері на місці зупинки. Крім того, інспектори з’ясували, що порушник не має права керувати автомобілем, оскільки взагалі не отримував водійського», – йдеться у повідомленні.
На 42-річного водія автомобіля Suzuki патрульні склали протокол за ст. 130 (Керування в стані сп’яніння) і винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (За те, що сів за кермо без права керування) КУпАП.