Для воїнів 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, які несуть службу в найгарячіших точках, передали безпілотники різних типів: 18 FPV-дронів, чотири DJI Mavic3, DJI Mavic 3T.
Про передачу квадрокоптерів повідомили у Вінницькій ОВА.
«Пташок», як і зброї, на фронті багато не буває! Дякую мужнім воїнам! Дякую усім, хто допомагає і підтримує наших Захисників! Разом переможемо!» – зазначив начальник ОВА Сергій Борзов.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/DRONY1-80x120.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/DRONY2-80x53.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/02/DRONY3-80x53.jpg)