На території Вінниччини поліцейські офіцери громад продовжують надавати допомогу водіям, які опиняються в снігових ускладненнях. За погіршення погодних умов та значною кількістю опадів, рух на деяких автошляхах Вінницької області ускладнений. Патрульні поліцейські працюють у населених пунктах, стежать за ситуацією та допомагають витягувати та буксирувати автомобілі зі снігових заметів.
Шановні водії, будьте особливо уважними на дорогах та уважно плануйте свої маршрути, враховуючи погодні умови. Зберігайте свою безпеку та турбуйтеся про безпеку інших учасників дорожнього руху. Якщо ви помітили, що через негоду хтось опинився у складній ситуації, будьте небайдужими та телефонуйте на спецлінію 102 або інші екстрені служби.