Вчора, 5 грудня поліцейські з Вінницького районного управління поліції виявили правопорушника, який викрав гроші з банківської картки 58-річного мешканця м. Вінниця, і зараз йому загрожує до восьми років ув’язнення.
Потерпілий повідомив поліції про крадіжку, яку виявив під час покупки товару в магазині. За виписками з карткового рахунку встановлено, що невідома особа в листопаді невідомо скільки разів використовувала його картку для розрахунків в торгових закладах обласного центру.
Дивлячись на записи камер відеоспостереження, поліцейські виявили особу зловмисника, який виявився 24-річним жителем Вінниці. Чоловік використав відсутність потерпілого в кімнаті гуртожитку, щоб взяти його банківську картку та втекти. Зловмисника розшукали за його місцем проживання.
Раніше цей чоловік вже відповідав перед законом за майновий злочин. Загалом він витратив 71 000 гривень та викинув картку.
Слідство розпочало кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), що передбачає ув’язнення до 8 років. Наразі вирішується питання щодо повідомлення чоловікові про підозру та обрання йому запобіжного заходу. Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснюється Вінницькою окружною прокуратурою.