У Вінниці завершили капітальний ремонт стиків панелей багатоквартирного житлового будинку на вулиці Миколи Ващука, 13. Завдяки проведенню цих робіт вдається запобігти руйнації конструктивних елементів будівель.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Це дозволяє уникнути погіршення стану міжпанельних швів під дією вологи та покращити комфортність проживання в таких будинках.
В будинку на Миколи Ващука, 13 оновили міжпанельні стики у 3-4 під’їздах. Минулого року капремонт стінових панелей виконали на 1 та 2 під’їздах. Так, міжпанельні шви оновили на всій багатоповерхівці.
Цей вид робіт виконують на умовах співфінансування з мешканцями.