У Києві співтовариство буддистів розпочало у неділю міжнародну ходу миру і солідарності. Один з ініціаторів заходу – японський буддійський монах-миротворець і вчитель чернечого ордену «Ніппондзан Мйоходзі» Дзюнсей Терасава.
Так, у неділю біля сцени на Майдані Незалежності учасники акції здійснили молитву за загиблими «Небесної сотні», а потім автобусами виїхали в Черкаси.
Хода відбудеться в Полтаві, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжя, Нікополь, Миколаїв, Одесу, Херсон, Мелітополь, Маріуполь, Донецьк і Луганськ. Вона триватиме 15 днів.