12 січня у Вінниці на маршрут вийшов четвертий вагон VinWay. Першими пасажирами нового трамваю стали ветерани підприємства, які були запрошені на урочистості з нагоди Нового року та Різдва. Далі вагон вже рухався за маршрутом №2 з усіма зупинками. Про це повідомляє "Вінницький трамвай".
Трамвай поставили на два маршрути – другий та п’ятий. За своїх попередників він вдвічі коротший – довжиною 16 метрів і розрахований для перевезення ста двадцяти пасажирів.