У пробігу шани у Вінниці зібралися понад три сотні містян. Це рідні загиблих, ветерани АТО та ті, хто вшановує пам’ять українських захисників.
Про це йдеться у повідомленні в/ч 3008 у Фейсбуці.
«Біжу, щоби вшанувати» – командир патрульної роти військової частини 3008 В’ячеслав Возіян біжить з жовто – блакитним прапором у руках на знак пам’яті про свого бойового побратима Сергія Дерена.
"Вшановую побратима, мого товариша бойового – Сергія Дерена. Він служив з нами у військовій частині 3008. Він віддав життя за нашу Батьківщину. Таких героїв треба ніколи не забувати", – говорить В’ячеслав Возіян, побратим загиблого військовослужбовця.
Щоб пам’ятали ім’я кожного військовослужбовця, який віддав життя за мир, на футболках в учасників забігу прописали їхні імена та прізвища. На їхню честь меморіальну милю – два кілометри – учасники здолали за лічені хвилини.
Це пам’ять і це дуже важливо не тільки для тих, чиї родини ми підтримуємо, а для всіх мешканців України бо це память про тих, хто відстоює наше мирне життя", – говорить заступник командира військової частини 3008 по роботі з особовим складом підполковник Олександр Волох.
Цьогоріч у пробігу шани у Вінниці зібралися понад три сотні містян. Це рідні загиблих, ветерани АТО та ті, хто вшановує пам’ять українських захисників.
"Емоції чудові, навколо багато воїнів, волонтерів, небайдужих людей. Сюди прийшли сотні людей. Дуже важливо, щоб люди не забували про наших героїв" – говорить Тетяна Атаманчук, сержант військової частини 3008.
З бойових дій додому не повернулось шість нацгвардійців, які служили у військовій частини 3008.