Пів року тому Меморіал загиблим воїнам встановили за грант конкурсу «Твори добро» у Джурині, центрі громади. Через пів року ініціативна група людей із села Деребчин цієї ж громади надихнулася прикладом своїх земляків та подала проєкт «Меморіал загиблим воїнам» на конкурс «Твори добро» та виграли грант.
Конкурс «Твори добро» започаткували та проводять громадське об’єднання «Ми – Вінничани» при підтримці Благодійного фонду «МХП-Громаді».
Працюючи в Джуринській громаді, народна депутатка України, партнерка ГО «Ми – Вінничани» Лариса Білозір особисто привітала переможців конкурсу «Твори добро» та вручила сертифікат старості Деребчинського округу Наталії Черній. Вона, як керівник проєкту, разом з ініціативною групою завдяки отриманим коштам планують облаштувати «Меморіал загиблим воїнам» у селі Деребчин.
На головному фото: Місце де облаштують Меморіал загиблим у війні з росією.












