У День Святого Миколая понад сорок маленьких мешканців Вінниччини отримали іменні «Батьківські серця». Це пам’ятні відзнаки дітям, чиї батьки загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.
Про це повідомили у Вінницькій ОВА.
Проект «Батьківське серце» був започаткований Всеукраїнською військово-цивільною громадською спілкою «Бойове братерство України» і реалізується по всій країні. Серце-оберіг є своєрідним знаком пошани та вдячності за мужність, героїзм і жертовність батьків.
На Вінниччині проект підтримав Департамент соціальної та молодіжної політики ОВА.
Відзнака представляє собою срібний кулон у вигляді обрамленого терновим вінком серця та краплиною крові.
Кожен кулон – іменний. На його звороті нанесено прізвище та ім’я загиблого Героя.