В грудні 2021 року Державна екологічна інспекція звернулась до суду з позовом про стягнення з громадянина Д. шкоди у розмірі 51 тис. 943 грн за незаконну порубку дерев породи горіх у кількості 17 штук. Справу розглядали понад два роки. І врешті, призначили штраф.
Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Вінницької області.
Державними інспекторами було встановлено, що порубку здійснено громадянином у квітні 2021 року на території Вендичанської сільської ради Могилів-Подільського району в лісовій захисній смузі вздовж автодороги М-21 без дозвільних документів.
Оскільки добровільно шкоду громадянин не сплатив, матеріали було скеровано до суду.
Рішенням суду позовні вимоги Державної екологічної інспекції у Вінницькій області щодо стягнення шкоди задоволено у повному обсязі.