Патрульні склали два адмінматерали на водія, який напідпитку вчинив ДТП. Вчора на об’їзному шосе м. Вінниці сталося ДТП за участі автомобілів Hyundai іх35 та Renault Master.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
Прибувши на місце події, інспектори встановили, що винуватець ДТП — водій автомобіля Hyundai іх35.
«Спілкуючись із порушником поліцейські виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння.
Чоловік погодився пройти огляд в медичному закладі. Результат позитивний — 2,09 проміле алкоголю в організмі», – йдеться у повідомленні.
На 54-річного керманича автівки Hyundai іх35 патрульні склали протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння) та за ст. 124 (Вчинення ДТП) КУпАП.








