Понад 700 студентів навчається у Вінницькому Державному навчальному закладі «Центр професійно-технічної освіти№1». Заклад готує кваліфікованих слюсарів, верстатників, електромонтерів, ювелірів, кондитерів, малярів. На ці робітничі професії наразі в країні великий попит.
Спершу для гостей провели екскурсію навчально-практичними приміщеннями. За словами директора навчального закладу Валерія Дякова, нині фахівці всіх спеціальностей, які готують у навчальному закладі – затребувані на ринку праці. А це кондитери, слюсарі, ювеліри, верстатники, електромонтери та інші спеціальності кваліфікованих робітників.
Родзинкою зустрічі була мотиваційна настанова від Геннадія Вацака. Він розповів про заснування його родиною кондитерського дому «Вацак», про те як ставити цілі та досягати їх. Студенти задавали чимало запитань, За найцікавіші – отримували солодкі подарунки від гостя.
І викладачі, і вихованці ДНЗ «ЦПТО №1» зауважили, що такі зустрічі необхідні для молоді, аби мотивувати для досягнень задля майбутнього України. А сам нардеп зазначив, що ця зустріч мотивувала і його – набрався енергії від молоді та пригадав свої студентські роки: