Сьогодні, близько 3-ї години ночі, патрульним надійшов виклик від небайдужих громадян, що водій автомобіля Mitsubishi Outlander на Немирівському шосе керує напідпитку та порушує ПДР.
Про це повідомили у Патрульній поліції Вінницької області.
Інспектори оперативно попрямували за вказаною адресою, але порушника там уже не було. Патрульні продовжили обстежувати вулиці та виявили схоже авто на вулиці Учительській.
Водій кросовера проїхав на заборонний сигнал світлофора на Немирівському шосе, після чого поліцейські зупинили порушника.
Під час спілкування з водієм, патрульні виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Керманич пройшов огляд на стан сп’яніння. Результат — 2,67 проміле алкоголю в організмі, що у 13 разів перевищує допустиму норму.
На 31-річного водія інспектори склали протокол за ст. 130 (керування напідпитку) КУпАП та винесли постанову за ч. 2 ст. 122 (проїзд на заборонний сигнал світлофора) КУпАП, а автомобіль порушника евакуювали на арештмайданчик.