Вчора, 11 листопада, помер Роман Савков з Шаргорода Вінницької області. Це один з воїнів, яких вдалося витягти з катівень “ДНР”.
Про це у мережі Фейсбук повідомила Лілія Рагуцька.
Чоловіку було всього 30 років, на Донбасі він воював проти окупантів у лавах 92-ї ОМБр ЗСУ.
“19 липня 2017-го під Красногорівкою потрапив у полон. Тоді, у бою, троє побратимів Романа загинули. А він сам з важким пораненням опинився у Макіївській колонії.
Витягти Романа вдалося аж 24 січня 2018 року. З набутим у полоні цукровим діабетом, ліків від якого йому окупанти не давали. На момент звільнення колись досить кремезний хлопець важив всього 50 кг. Він так і не зміг вибратися.
Роман Савков став жертвою вбивства. Хай і відстроченого у часі.
І скоєне це вбивство з відома і благословення тих “хороших” людей, яким окремі розумники, наділені владними повноваженнями, збираються надавати посади після “реінтеграції” ОРДЛО в Україну”, – йдеться у дописі Лілії Рагуцької.