Працівники КП ВМР «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади» працюють у Центральному парку імені Миколи Леонтовича. Тут триває підготовка до запуску фонтану, нового сезону роботи атракціонів та висадка квітів. Також ремонтують вбиральню у Вишенському парку.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Вже незабаром відпочивальники Центрального парку зможуть насолодитися новим виглядом фонтану. Його кольори оновлять наприкінці травня – початку червня, тут також вдосконалять підсвітку – з’являться нові прожектори. Серед конструктивних рішень – встановлення системи фільтрації води. Відтак струмені фонтану милуватимуть око кришталевою чистотою водою.
Він додає, що це передусім стосується паркових атракціонів:
А ще серед планів молодого та амбітного керівника на найближчий термін – ремонт скейт-парку, оновлення паркових меблів. Все для того, щоб зробити комфортним та урізноманітнити відпочинок вінничан.
Цьогоріч, за його словами, ремонтні роботи охопили й Вишенський парк. Тут наразі відновлено громадські вбиральні, а ще готують до нового сезону катамарани.










