У вінницькому Центральному парку на фестивалі готували для вінничан п’ять команд кухарів, які змагались у кулінарних уміннях. Команди складались з ветеранів та членів їх родин. Фестиваль «Ветеран. Кухар з нуля» влаштували заради військових ветеранів та ветеранок та діючих військових.
Про те, як пройшов фестиваль, повідомило видання «Вінниця. ПресПоінт».
Вінничани охоче купували страви, які приготували військові, перемогла команда, яка вторгувала найбільше грошей.
За словами однієї з організаторок фестивалю, представниці ГО «Подільський гарт», Надії Кузнецової, ідея влаштувати такий родинний фестиваль виникла після відвідин разом з пані Катериною іншого благодійного заходу.
Ветерани та діючі військовослужбовці учасники родинного фестивалю оцінили захід та із задоволенням спілкувались і змагались у приготуванні страв.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_8302-1392x783-1-80x45.png)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_8306-1392x783-1-80x45.png)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_8313-1392x928-1-80x53.png)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_8320-1392x783-1-80x45.png)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_8326-1392x928-1-80x53.png)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_8328-1392x928-1-80x53.png)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_8335-1392x783-1-80x45.png)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_8339-1260x840-2-80x53.png)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_8346-1392x783-1-80x45.png)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_8374-1392x783-1-80x45.png)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_8376-1392x928-1-80x53.png)