Подарунки до свята Різдва Христового для українських воїнів приготували у Вінницько-Барській єпархії Православної Церкви України. Координатор благодійного збору протоієрей Анатолій Кузнєцов готується відправитися у подорож на схід України 24 грудня, щоби 25 грудня, в день свята Різдва Христового, бути разом із захисниками, підтримати їх молитвою, добрим словом та, звичайно, смачними гостинцями та необхідними для бійців речами.
Про це повідомили у пресслужбі Вінницько-Барської єпархії.
Отець Анатолій згадує на своїй сторінці Facebook усіх жертводавців і дякує кожному за участь у добрій справі, якою сам він, як волонтер, займається ще з 2014 року з благословення митрополита Симеона.
Цього разу він повезе на схід багато смаколиків, які нагадають бійцям у бліндажах та окопах про тепло рідної домівки та смачну святкову вечерю.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/PODARUNKY1-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/PODARUNKY2-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/PODARUNKY3-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/PODARUNKY4-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/PODARUNKY5-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/PODARUNKY6-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/PODARUNKY7-80x60.jpg)